На курорті Затока потонув турист з Хмельницької області, ще одного відпочивальника з Черкаської області шукають рятувальники.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Одеській області.
Як повідомляється, зниклого 23 серпня чоловіка 1956 року народження було знайдено в лимані через два дні на відстані 150 метрів від берега. Тіло було вилучено з води та передане поліцейським.
В даний час тривають пошуки ще одного зниклого відпочивальника. Про нього відомо, що 24 серпня він зник під час купання. Разом з тим варто відзначити, що раніше рятувальники зазначили, що упродовж доби, 6 серпня, на водоймах України загинула 21 особа, в тому числі п'ятеро дітей. А з початку 2018 року велика вода забрала життя понад 880 людей.
Згідно з повідомленням, у Рівненській області, а саме у селі Бродівське, під час купання у річці Горинь потонули дві сестрички 12 та 13 років. Про це стало відомо напередодні близько сьомої вечора. Тіло однієї з них підняли на поверхню місцеві мешканці, а за кілька годин водолази знайшли й другу дівчинку.
Гороскоп на 13 грудня: як провести останню "нещасливу" п'ятницю року
Абоненти Vodafone залишаться без зв'язку: кому потрібно терміново замінити SIM-картку
Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути
В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
"Цього ж дня води Горині забрали ще одне дитяче життя. У сусідньому селі Антонівка потонув хлопчик 2003 року народження", - додають рятувальники.
Поряд з цим, у Хмельницькій області на ставку між селами Улашанівка та Волиця Славутського району водолази знайшли та витягли з води тіло загиблого хлопчика 2005 року народження, який потонув під час купання без догляду дорослих.
Три випадки утоплення зафіксовано також у Кіровоградській області. Ще по два -- у місті Києві, Вінницькій та Полтавській областях.
"Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонуло 808 людей, з яких 84 дитини. При цьому врятовано 581 людину, у тому числі 106 дітей", - наголошується у повідомленні.
Рятувальники вкотре наголошують не нехтувати правилами безпеки, адже саме порушення їх і призводить до трагедії. Найчастіше вода губить людей, які купаються в непристосованих для цього місці, або лізуть у воду в стані алкогольного сп’яніння. А також байдужість чи неуважність батьків до дітей. Рятувальники дали кілька порад, як уникнути небезпеки на воді:
Не купайтеся в незнайомих місцях.
Не залишайте дітей без нагляду та пускайте їх у воді в спеціальних жилетах.
Не запливайте надто далеко.
Не заходьте у воду напідпитку.
Не купайтесь у надто холодній воді, її температура повинна бути вище 17 градусів за цельсієм.
Перебувайте у воді не довше 20 хвилин.
Не купайтеся в негоду, слідкуйте за штормовими попередженнями.
За добу в Україні втопились п'ятеро людей
Як повідомляв "Знай.ua", відразу три трупи поставили на вуха Київ.
Також "Знай.ua" писав, що країну атакувала потужна стихія.