У Тернополі померла піврічна дитина. Трагедія в родині тернополян сталася 23 квітня. Того ж дня дівчинці зробили щеплення від дифтерії. Про це повідомляє сайт міста Тернополя.

Медики запевняють – ці події між собою не пов’язані. 25 квітня за рішенням суду проведено судово-медичну експертизу. Остаточний результат буде відомий після ряду досліджень.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", за 14-й тиждень 2018 року на кір захворіли 794 людини: 351 дорослий і 443 дитини. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

Згідно з інформацією, всього протягом 14-ти тижнів 2018 року на кір захворіла 9861 людина - 3614 дорослих і 6247 дітей. На 14-му тижні стався ще один летальний випадок від кору - померла дитина 3-х років у Львові, яка була не щеплена. З початку року від ускладнень кору померло вісім чоловік: шестеро дітей і двоє дорослих.

Популярні новини зараз

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

Найбільше людей захворіли на кір в Івано-Франківській (1883), Закарпатській (1693), Одеській (1233), Львівській (986), Чернівецькій (909) областях. Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській (4), Сумській і Харківській (по 13), Чернігівській (15), Херсонській (18) областях.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я представило повний графік вакцинацій для захисту організму від найбільш розповсюджених інфекцій.

Згідно нового механізму, кожен протягом життя повинен зробити кілька основних щеплень: від гепатиту В, туберкульозу, поліомієліту, кашлюку, дифтерії, правця, паротиту, краснухи, кору та ХІБ-інфекції. Більшість вакцин призначаються до 1 року від народження.

Спеціалісти наголошують, що деякі препарати справді можуть забезпечити так званий "довічний імунітет" (наприклад, від кору чи краснухи).

Відмітимо, українські лікарі масово звільняються зі "швидкої" через брак фінансування. Експерти вже б'ють на сполох: якщо так триватиме й далі, то зовсім скоро не буде кому їхати за викликом "103". Дзвінки зазвичай надходять в Центр первинної медико-санітарної допомоги Києва. Саме тут катастрофічно не вистачає ліків та обладнання, не кажучи вже про своєчасну та гідну оплату персоналу.