Уряд Литви поставив крапку в наданні летальної зброї для України. Він схвалив безоплатну передачу на суму 1,93 млн євро.

Відповідну заяву оприлюднили у прес-службі Міноборони країни.

"Передача майна – це частина послідовної і всебічної підтримки України Литвою шляхом зміцнення її оборонного потенціалу і забезпечення її суверенітету", – повідомив міністр оборони Литви Раймунд Кароблис.

Мова йде про зброю і боєприпаси, які збройні сили Литви використовували до переходу на натовські стандарти. На їх придбання країна витратила понад трьох млн євро. Відзначається, що Литва передасть Україні більше семи тис. автоматів Калашникова і близько двох млн патронів. Крім цього – 80 кулеметів, більше десяти мінометів і протитанкову зброю.

Як повідомляв портал "Знай.uа", начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал армії Віктор Муженко розповів, що в Україну прибула військова техніка з США. Однак, це не летальна зброя. Він зазначив, що армія потребує броньованих медичних авто, перша партія яких уже перебуває в нашій країні.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати

ПриватБанк залишає клієнтів без соцвиплат: гроші повертаються державі

Залишилось чекати недовго: відомий астролог розповів, коли закінчиться війна в Україні

Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації

Показати ще