Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на вівторок, 14 серпня. Так, українську валюту послабили до 27,34 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Офіційний курс валют НБУ на 14 серпня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2734.4448 гривні;

100 євро – 3121.2605 гривні;

10 російських рублів – 4.0721 гривні.

Популярні новини зараз

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у понеділок, 13 серпня, виріс у ціні на 10 копійок. При цьому курс євро і російського рубля з понеділка не змінився.

Тим часом за останні кілька років ситуація на ринку нерухомості кардинально змінилася, і якщо раніше українцям інвестувати в житло було вигідно, то зараз експерти застерігають людей від подібних капіталовкладень, оскільки з року в рік нерухомість продовжує дешевшати.

"Після кризи 2008 року нерухомість тільки дешевшає, і примножити свої вкладення, купуючи нерухомість, вже не вийде. Квартири в добудованих секціях і споруджуваних - у одного і того ж забудовника - продаються приблизно за однаковою ціною. У добудованому будинку можна знайти навіть дешевше, ніж у ще не збудованому. Відповідно, інвестиції в будівництво втрачають сенс, особливо з урахуванням можливих ризиків: що об'єкт не буде завершено вчасно, що роботи на об'єкті будуть заморожені і т. д.", - підкреслив аналітик компанії SV Development Сергій Костецький.

Нагадаємо, що до кінця цього літа українці можуть бути спокійними. Вся справа в тому, що в Україні, за словами фахівців, не очікується істотних змін курсу долара до гривні.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що в Росії протягом усього тижня фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля.