У складі моніторингової місії ОБСЄ на сьогоднішній день знаходяться 36 росіян.

Такі дані наводить ОБСЄ, передає народний депутати Дмитро Тимчук.

Однак якщо порахувати, скільки представників міжнародної місії виступають на боці Москви, цифра стане не дуже приємною для України. Тимчук призводить кількість спостерігачів, які можуть бути лояльні Росії: Білорусь - 8 чол., Болгарія - 30 чол., Вірменія - 1 чол., Казахстан - 4 чол., Киргизстан - 16 чол., Молдова - 23 чол., Сербія - 8 чол., Угорщина - 24 чол. загально - 114 осіб. Разом з росіянами - 150 людей.

Всього місія ОБСЄ на Донбасі налічує 616 осіб.

Популярні новини зараз

Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом

Долар може стрибнути вище 55 гривень: НБУ різко погіршив прогнози

Гороскоп на сьогодні 11 травня: розчарування близнюків та напруження скорпіонів

Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити

Показати ще

Депутат зазначив, що в ОБСЄ не можуть ділити своїх працівників за національною ознакою. Також він висловив надію на те, що керівництво докладе всіх зусиль, щоб спостерігачі працювали Неангажоване.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики "ДНР" в черговий раз не пустили співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на свою територію.