У складі місії ОБСЄ, яка стежить за ситуацією на Донбасі, відбулися значні кадрові зміни за останній рік. Це може позначитися на об'єктивності їх роботи.

Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко в інтерв'ю "ТСН". Вона зазначила, що в складі місії вдвічі більше стало росіян. У рази зросла присутність сербів і білорусів. Влада цих країн виступають в підтримку політики Кремля.

Геращенко підкреслила, що весь склад моніторингової місії ОБСЄ повинен виконувати свої функції неупереджено. Крім того, за її слова, їм необхідно беззастережно відноситись до виконання обов'язків.

"Проектуючи висновки, які можна робити з присутності спостерігачів, на можливу миротворчу місію ми висуваємо одну умову і вимогу: там не може бути росіян, представників країни-агресора. Інші країни не є агресорами по відношенню до України. Вони поважають нашу територіальну цілісність і суверенітет. інші країни можуть мати сентименти до Росії, таке буває, але вони не є агресорами. Тому з нашого боку ми дійсно не маємо жодних підстав підозрювати представників цих дружніх країн в чомусь про некоректне. Але росіян там бути не може ", - заявила віце-спікер парламенту.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 16 січня: увага Близнюків, поступки Левів і розчарування Стрільців

Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів

Ощадбанк встановив ліміти: скільки можна зняти коштів у 2026 році

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, представники ОБСЄ помітили підозріле пересування техніки бойовиків на окупованих територіях.