Депутат Береговської райради, що на Закарпатті, попався правоохоронцям під час незаконного полювання.

Про браконьєрів копам повідомили очевидці, зателефонувавши у райвідділ Нацполіції. Коли правоохоронці прибули на місце виклику, побачили двох чоловіків і затримали їх. Один з них виявився місцевим депутатом, передає портал Мukachevo.net.

У багажнику автомобіля, знайденому неподалік від місця полювання, поліцейські знайшли тушу вбитого оленя, дві рушниці, два чохла до них і 22 патрона калібру "30-06". Рушниця була обладнана оптичними прицілами для нічного полювання.

Популярні новини зараз

"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"

Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Показати ще

Правоохоронці вилучили зброю, а транспорт відправили на штрафмайданчик. Відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 248 Кримінального Кодексу України.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", дикий кабан спровокував серйозну дорожньо-транспортну пригоду під Києвом.