Чи потрібен взагалі Україні президент, і якщо так, то який саме? Мало Нещодавно відповідь на нього в ефірі програми "Гордон" спробував знайти дитячий лікар, лікар вищої категорії і телеведучий Євген Комаровський.

Вибори в Україні: думка Комаровського

"Я бачив багато статистики, навіть днями, про те, що успішна країна дорівнює парламентській країні. Але в умовах, коли треба навести в державі лад, з моєї точки зору життєво необхідна жорстка вертикаль влади. На сьогодні потрібен президент, котрий приведе країну до парламентську республіку".

Які ж якості необхідні майбутньому лідеру? Комаровський називає номером один чесність, хоча не приховує: шукати її серед більшості політиків – справа марна, повідомляє Hyser.

"Чесність – це антипод популізму. Нам треба, щоб суспільство, еліта нації, чи журналісти склали певну анкету, в якій би були ключові питання, типу, "Україна взагалі світська держава? Чи це православна країна?". Це як? У нас президент, судячи з усього, намагається навчити нас, як обирати посередників між людьми та Богом. "Україна – це мононаціональна держава, чи мультинаціональна і багатокультурна"?, - такі приклади наводить лікар.

Відверта розмова із Путіним

Цікаво, що більшість тих, хто висловлює якісь президентські плани на перший щабель ставлять розмову із російським президентом Володимиром Путіним. Сам Комаровський також зачепив цю слизьку тему:

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

"Я глибоко переконаний на сьогоднішній день, що війна, з'ясування стосунків, вони за межами геополітики. В наших країнах – Україні, Росії, Білорусі, мужики, що набили один одному пики, традиційно завжди домовлялися за пляшкою горілки. Це було завжди простіше за війну. Перше, що я б зробив – поїхав би з Путіним на рибалку. І наступного дня війна на Донбасі закінчилася без різних там ООН", - підсумував він.

Дивіться: "Якби став став президентом, чи домовився б із Путіним" – незручні питання Комаровському

Як повідомляв портал "Знай.ua", Комаровський розвіяв головні міфи про вакцинацію.