Тимчасове обмеження на рух по вулицях Здолбунівської і Прип'ятської пов'язано з проведенням робіт "Київенерго". Терміном на 18 місяців з 1 червня 2018 року по 30 листопада 2019 року по вказаних вулицях буде обмежено рух транспортних засобів із зайняттям проїзної частини та тротуару.

Розпорядження КМДА про перекриття руху по двом вулицям на Позняках було підписано у зв'язку з виконанням реконструкції ПС 110/10 кВ"Позняки" в частині прибудови закритого розподільного пристрою (ЗРП) з будівництвом транзиту 110 кВ ТЕЦ-5 Позняки. Роботи буде виконувати "Київенерго".

На даний момент публічному акціонерному товариству "Київенерго" доручено погодити в управлінні патрульної поліції по місту Київ Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівельних робіт. Крім того, вони зобов'язані забезпечити на цей час вільний і безпечний рух пішоходів і транспортних засобів.

"Київенерго" також зобов'язано відновити покриття проїзної частини на всю ширину та довжину в межах розриття після закінчення робіт до 30 листопада 2019 року.

Популярні новини зараз

Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори

Путінські пропагандисти публічно погрожують німцям і обзивають "нацистами": "Прийдемо і всіх вас вб'ємо"

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" для киян збільшили пішохідну зону на столичному Подолі. Так, на Контрактовій площі у зв'язку з цим змінили схему транспортного руху, щоб знизити кількість заторів і поліпшення умов для пішоходів.

Про це розповів заступник голови столичної адміністрації Дмитро Давтян, передає прес-служба.

Він нагадав, що в 2017 році на Подолі почали перший етап реорганізації дорожнього руху, який полягав у тому, щоб створити пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного.

"Зараз ми впроваджуємо другий етап – більш масштабний. Він передбачає не тільки розширення пішохідної зони, але і скорочення пробок на Подолі", - розповів Давтян.