З 1 січня 2019 року в Державній службі зайнятості почнуть працювати "кар'єрні радники", які будуть займатися працевлаштуванням безробітних.
Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.
"Учасники зустрічі (представники Директорату розвитку ринку праці і зайнятості, Держслужби зайнятості і представники Міжнародної організації праці, - ред.) Обговорили питання впровадження з 1 січня 2019 року в діяльність Державної служби зайнятості інституту" кар'єрного радника", - йдеться в повідомленні.
Як пояснили в міністерстві, кар'єрний радник - співробітник центру зайнятості, який буде забезпечувати організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, і здійснює супровід людей з метою їх подальшого працевлаштування. Сторони домовилися про те, що експерти МОП надаватимуть практичні рекомендації фахівцям Держслужби зайнятості щодо посадових обов'язків "кар'єрних радників", їх підготовки, співпраці з іншими структурними підрозділами для розвитку сервісної служби.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Майстер миникюру
Симбіоз з токсичних випарів лаку і пилу, який все-таки є у більшості салонів, підвищує ризик появи пухлин. Майстер вдихає в день неймовірну кількість отруйних парів. У приміщенні обов'язково повинна бути добре працююча вентиляція, а майстрам потрібно одягати маски.
Офісний працівник
Гіподинамія дуже небезпечна проблема. Чим менше людина рухається, тим більше шансів захворіти на рак. Офісні співробітники більшу частину дня проводять в положенні сидячи, а це збільшує ризики онкології на 20-30%. Намагайся якомога частіше вставати з офісного стільця, ходити по сходах, робити розминку, просто потягатись.
Перукар
Всі професії, пов'язані з хімічними речовинами, автоматично наближають людину до страшних хвороб. Перукарі постійно контактують з отруйними матеріалами. Доведено, що деякі види фарб збільшують ризик розвитку раку молочної залози і сечового міхура. Стюардеса
Красива і витончена професія може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Радіація під час польоту висока, що провокує розвиток пухлин, починаючи від раку молочної залози та закінчуючи раком матки, органів всього ШКТ.
Нічна зміна
Є ряд професій, при чому їх чимало і без них важко обійтися, які передбачають позмінний розподіл робочого часу. Робота вночі небезпечна з різних причин. Одна з них це ризик розвитку раку. У темний час доби наш організм повинен відпочивати, такі біоритми закладені природою. Будь-яке неспання, тим більше при яскравому штучному освітленні, порушує важливі процеси в тілі.
Крім означених професій в список потрапили слюсарі, фермери, шахтарі та навіть космонавти.
Які професії найбільш популярні в Україні
Як повідомляв "Знай.ua", новий жіночий рух вчить українок боротися.
Також "Знай.ua" писав, що вчені змогли зазирнути у світ майбутнього.