Колишній губернатор Одеської області, екс-президент Грузії, політик Михайло Саакашвілі знову повеселив користувачів соцмереж. Цього разу - завдяки вбранню.

Готуючись до прогулянки в українських Карпатах, колишній президент Грузії одягнув жовту куртку, джинси " в обліпочку" і модні черевики. В такому вигляді Саакашвілі нагадав користувачам соцмереж міньйон з мультфільму "Гидке я".

Зазначимо, що інтернет-користувачі вже не перший раз тролять Саакашвілі за зовнішній вигляд. Відомий випадок, коли політик прийшов на церемонію присяги патрульних поліції в костюмі, що сидів на ньому вкрай погано - штани на ньому сильно стовбурчилися і здавалося, що вони одягнуті задом наперед. А на одному з публічних заходів Саакашвілі заправив штанини в шкарпетки.

Популярні новини зараз

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі розбурхав мережу погрозою, що грузини відберуть України у президента Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.