Документ зі скандальним законопроектом №6688 готували в піратській версії текстового редактора Microsoft Word.

Про це звернув увагу користувач Facebook Петро Нек.

Петро пише про те, що вирішив особисто ознайомитися з текстом законопроекту і, за звичкою, спершу зазирнув у властивості файлу, щоб подивитися супутню інформацію.

"Ну і за звичкою поглянув хто створював документ, хто редагував. (Ворд за замовчуванням пише дані, вказані при установці програми). Так от, виявилося, що документ набирали на піратському Ворді. Ви можете просто загуглити SPecialiST RePack і побачите результати. Про автора Don Mare я нічого не знайшов, крім того, що це рибний магазин," - повідомив користувач.

Популярні новини зараз

Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав

ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково

Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним"

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Показати ще

Подібного роду повідомлення щодо використання в українських держустановах неліцензійного ПО, незважаючи на безліч ініціатив щодо захисту авторського права та боротьбі з піратськими контентом, не рідкість. Але в даному випадку ситуація виглядає особливо курйозно - закон про цензуру в інтернеті, який нібито повинен підвищити кібербезпеку депутати пишуть на піратському Word.

"Так ось встановлення депутатами або їх помічниками ламаних піратських програм може нести велику загрозу кібербезпеки країни ніж сайти, адже є випадки, коли в ламані версії встановлюються трояни, кейлогери, тощо."

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", працівникам Збройних Сил, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, Держспецзв'язку, які забезпечують кібербезпека і киберзащиту, виплатять надбавку за особливий характер роботи в розмірі до 50% посадового окладу.

Відповідні зміни передбачені постановами Кабміну від 21 лютого 2018 року № 336, № 337, які вступили в силу 11 травня, пише Оглядач. При цьому, виплата такої надбавки не поширюється на державних службовців.

Також військовослужбовцям зазначених державних органів, які забезпечують кібербезпеку і киберзахист, будуть щомісяця виплачувати винагороду в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.