Вже сім визначних перемог здобула наша збірна на міжнародних змаганнях Ігри нескорених 2017 (Invictus Games) у Торонто.

Підтримувати мужніх духом спортсменів поїхали і представники українського шоубізу, серед них: ведучий Ігор Кондратюк, гурт "Антитіла", "Тартак", та учасник цьогорічного "Євробачення" Женя Галич. Всі вони вражені підготовкою учасників і вже висловили свої побажання.

Наприклад, Тарас Тополя не приховує: зовсім по-іншому почав дивитися на воїнів, коли вони після отримання численних травм на фронті не здалися, а знайшли в собі силу дати бій конкурентам на конкурсі світового рівня:

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

"Важливо розуміти, що в Україні йде війна. Ми не воюємо на території супротивника. Ці люди, які представляють нашу країну, захищають її суверенітет. І це важливо для донесення світові непокори України", - підкреслив музикант.

На його думку, результат збірної України цього року більш ніж вартий поваги, тому що зірвати такий куш у перші два дні не кожному вдасться.

Відвідав захід і відомий підтримкою бійців у зоні АТО фронтмен гурту "Мандри" Фома – і не дивно, в команді дуже багато його друзів, тому хоча б словами та піснею він повинен був їм допомогти.

"Найбільше я спілкуюся з Сашком Чубою. Я з ним познайомився, коли був одним з організаторів прокату фільму "Добровольці Божої чоти" в Америці і в Канаді. Коли я з ним познайомився, він ходив з паличкою, у нього були великі проблеми з ногою, йому була неправильно зроблена операція", - згадує артист.

Помітили в колі зіркових гостей і Олександра Положинського ("Тартак") та Анастасію Приходько, яка також регулярно їздить на фронт та дає благодійні концерти.

Найбільш визначним результатом можна вважати "золото" у пауерліфтингу 28-річного Василя Пашкевича. Свого часу він отримав поранення протитанковою гранатою, а в боях під Савур-Могилою: численні вогнепальні в живіт та голову.

Виборов першість у веслуванні на тренажерах і 46-річний офіцер Національної поліції Олександр Писаренко, в якого чималий досвід бойових дій в Іраку та у складі українських добровольчих батальйонів. Поранення отримав під час миротворчої місії ООН у 2005 році.

"Бронза" дісталася Вадиму Свириденку, який у свої 44 роки – ветеран АТО, боєць 128-ї бригади, воював під Дебальцево. Саме у нього одні з кращих показників в атлетиці, а у штанзі і взагалі практично немає рівних.

Оцінили судді і старання Олександра Ткаченка- 29-річного офіцера Національної поліції. Лікарі не давали йому втішних прогнозів – осколки розірваного снаряду влучили в голову та шию під час патрулювання на блокпосту, але він реабілітувався і повернувся на змагання. Встиг вибороти для своєї команди срібло у бігу на 400 метрів.

"Invictus Games для мене - довести, що я щось можу. Довести іншим учасникам АТО, що після поранення є можливість займатися спортом. Я завжди любив спорт і завжди намагався займатися", - зізнався він.

Дивіться: Ігри нескорених 2017 (Invictus Games)

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська збірна здобула одразу кілька медалей на змаганнях у Торонто.