Спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі виявили ряд порушень у веденні бойових дій учасниками териристичних організацій Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба місії.

1 червня за 800 метрів від Первомайська експерти помітили бойовиків, які перекрили дорогу та копають траншеї.

У другій половині дня на цій ділянці дороги побачили дві траншеї довжиною до середини дороги.

Між окопали терористи розмістили дерев'яну дошку з прикріпленими до неї протитанковими мінами ТМ-62.

Популярні новини зараз

Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних

Пенсія гарантовано зросте на 900 гривень: хто отримає більше грошей

Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще

Аналогічну конструкцію бойовики створили на тому ж блок-пості наступного дня.

Використання протитанкових мін суперечить Рамковому рішенню про розведення сил і засобів.

Нагадаємо, 23 квітня цього року на міні бойовиків підірвався автомобіль місії, один з членів ОБСЄ загинув, ще двоє отримали поранення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Трійцю бойовики били з крупнокалліберної артилерії, загинули двоє українських захисників.