Жителі Львівщини спіймали нелегалів із Туреччини, які намагалися перетнути державний кордон. Прикордонники затримали чотирьох мігрантів на кордоні з Польщею.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
"У Львівській області дільничному інспектору відділу прикордонної служби" Лопушанка "зателефонували мешканці одного з сіл прикордонної зони і повідомили про чотирьох невідомих, яких бачили поблизу кордону. Прикордонники почали пошук, і незабаром група реагування виявила чотирьох громадян Туреччини в 400 метрах від держкордону", - розповіли прикордонники.
Троє із затриманих надали документи, що засвідчують особу, один із них не мав жодних документів. Наразі правоохоронці з'ясовують усі обставини інциденту.
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Нагадаємо, на території Одеси правоохоронні органи затримали 16 в'єтнамців-нелегалів – шахраї запевнили, що ті приїхали у Францію.
Дивіться, скільки українців незаконно проживає в Ізраїлі
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", іспанці за фільмували, як до одного з найпопулярніших пляжів причалив човен з нелегалами.