Літо тут і хоча ви повинні використовувати сонцезахисний крем кожен день, але ще більш це важливо в літній час. При виборі сонцезахисного крему обов'язково прочитайте етикетку перед покупкою. Правила з контролю за продуктами і ліками вимагають, щоб етикетки притримувалися визначених рекомендацій.

Наш гід допоможе вам зрозуміти як вибрати підходящий продукт:

Виберіть сонцезахисний крем із захистом "широкого спектру". Вони знижують негативний вплив як від UVA і UVB-променів. Всі засоби захищають від ультрафіолетових променів, які є основною причиною сонячних опіків і раку шкіри. Але промені UVA також сприяють раку шкіри і передчасного старіння. Тільки ті продукти, які проходять тестування фахівців, можуть бути позначені як "широкий спектр". Продукти, які не є такими, повинні містити застереження про те, що вони захищають тільки від сонячних опіків, а не від раку шкіри або старіння.


Переконайтеся, що сонцезахисний крем має коефіцієнт захисту від сонця (SPF) 30 або вище. Номер SPF - це рівень захисту, який сонцезахисний крем забезпечує проти UVB-променів. Більш високі номери SPF означають більший захист. Фільтри SPF 15 не такі активні в дії, а сонцезахисні засоби з SPF 30 допомагають приблизно на 97%, сонцезахисні окуляри SPF 50 - близько 98%, а SPF 100 - близько 99%. Важливо знати, що ніякий крем не дасть гарантію 100 відсотків, а так само ніякі креми не є водонепроникними повністю. Якщо продукт має водостійку основу, його необхідно визначити, триває він 40 хвилин або 80 хвилин при плаванні або потовиділення. Для досягнення найкращих результатів повторно використовуйте сонцезахисний крем як мінімум кожні 2 години і навіть частіше.

Інші способи залишатися в безпеці від сонця:

Популярні новини зараз

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

В доповнення до вибору правильного захисту, виконайте наступні дії, щоб запобігти негативний вплив на шкіру сонячних променів. Коли ви перебуваєте на сонці, надіньте одяг і капелюх, щоб захистити якомога більше шкіри плюс носіть окуляри, які блокують не менше 99 відсотків ультрафіолетового світла. Обмежте прямий вплив сонця, особливо між годинами 10:00 і 16:00, коли найбільш ефективні УФ-промені.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що ультрафіолетові промені - ці промені важливі. Вітамін D надходить в організм під дією ультрафіолетових променів, які потрапляють на шкіру. Сонячне світло насправді є найкращим джерелом вітаміну D. Дефіцит вітаміну D викликає захворювання кісток, відоме як рахіт.
Не тільки шкіра, яка потребує сонячному світлі, але і усьому тілу потрібно сонячне світло. Сонячні ванни корисні для поліпшення здоров'я і підвищення імунітету організму.