Українцям розповіли всю правду про підвищення мінімальної зарплатні, та яких підводних каменів слід остерігатися.
Про це сказав міністр фінансів Олександр Данилюк, - пише Politeka.
"Підвищення "мінімалки"- це додаткові витрати. Ми прораховували кілька варіантів, скільки це може коштувати. Підвищення "мінімалки" з квітня обійшлося б держбюджету мінімум в 13 млрд. Гривень. І це мінімальна сума, яка потрібна тільки на підвищення "мінімалки" - без урахування підвищення посадового окладу працівника І тарифного розгляду єдиної тарифної системи", - зазначив міністр.
Зате першочерговим завданням Данилюк назвав створення Антикорупційного суду.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
"Якщо врахувати підвищення тарифного розгляду в співвідношенні до "мінімалки", була б додаткова потреба у витратах на 2018 рік у 30 млрд. гривень. Перше півріччя закінчується вже через місяць. Зараз потрібно думати про Антикорупційний Суд, а не займатися популізмом", - додав він.
Чому влада обіцяє підвищити мінімалку? Експерт каже, що таким чином політики намагаються завоювати їх перевагу на майбутніх президентських і парламентських виборах.
При цьому реальне підвищення мінімалки може розбалансувати бюджет, що, в свою чергу, викличе падіння гривні і невдоволення міжнародних партнерів країни.
Експерти діляться секретами великих заробітків
Не обов’язково їхати далеко за межі України, щоб заробити більше. У нашій країні також є така можливість, існує ряд професій, які дають змогу отримувати до 100 тисяч гривень за місяць.
Про це заявила контент-експерт Rabota.ua Тетяна Пашкіна.
За словами жінки, найбільш високооплачувані спеціальності в Україні - це програмісти, так як вони прив'язані до валюти, і керівники різних рівнів, які роками заробляють свою репутацію.
"Максимальні зарплати, які нашим громадянам пропонують українські роботодавці - це сто тисяч гривень на місяць. На сьогоднішній день у нас є 26 вакансій із зарплатою від ста тисяч гривень. Є вакансія розробника з зарплатою від ста тисяч гривень. Також є вакансії для продавця програмного забезпечення , фінансового директора, але переважно це програмісти", - заявила експерт.
"Якщо говорити про зарплату в 50 тисяч гривень, то туди вже увійдуть виробничники", - заявила експерт, зазначивши при цьому, що середня зарплата в Україні все-таки коливається в межах 8-10 тис грн.
Дивіться: Як заробити на авто
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", через масовий відплив працездатних українців у пошуках кращого життя до інших країн, компанії змушені тільки підвищенням заробітної плати повертати своїх колишніх співробітників.