Вже другий день в Ужгороді, його околицях, а також вздовж траси Київ – Чоп у бік Мукачева численні комунальники за допомогою спецтехніки косять обочини та кущі, наводять розмітку, миють та фарбують обмежувачі.
Про це повідомляє mukachevo.net
Усі роботи проводяться за потенційним маршрутом візиту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який запланований на Закарпатті найближчої п’ятниці, 11 травня. Йдеться про району ужгородського аеропорту, на території якого весь вівторок косять газон та кущі, а також вздовж всієї окружної Ужгорода, яка веде від КПП на кордоні з Словаччиною у бік Мукачева трасою Київ – Чоп. Аналогічні роботи проводяться з іншого боку Ужгорода – вздовж об’їзної, яка веде через Баранинці та Минай в бік Мукачева та Чопа.
Також "благоустрій" проводиться вздовж траси Київ – Чоп під Мукачевом, у районі села Ракошино, адже за попередньою інформацією Володимир Гройсман планує завітати в село Бобовище, що тут неподалік, аби поговорити про перспективи виноробства на Закарпатті. Відзначається, що в останнє подібне прибирання в Ужгороді було перед приїздом дружини президента України Марини Порошенко, коли комунальники в лютому цього року мили міст.
До слова, за попередньою інформацією, Петро Порошенко також має відвідати Закарпаття, але ближче до 25-26 травня, на коли заплановано урочисте відкриття Бескидського тунелю в Карпатах. Варто відзначити, що раніше координатор Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Сергій Парнікоза упевнений, що боротьба з поганими дорогами повинна здійснюватися одночасно владою, поліцією та громадськістю.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
"Влада виділяє кошти на ремонт та облаштування доріг, поліція стежить за дотриманням правил дорожнього руху і зобов'язана попереджувати ці порушення, а користувачі їздять по цих дорогах", - повідомляє Перникоза. Експерт упевнений, що громадськість обов'язково повинна контролювати владу на предмет того, як вона робить ремонти. Поліція, у якій є інформація про небезпечних ділянках, ямах і про те, як можна усунути ці порушення, зобов'язана мати комунікацію з громадськістю та доносити до влади інформацію про ділянки дороги, які потребують ремонту.
Раніше державні органи влади повідомили, що на ремонт доріг було виділено в 2018 році рекордні 44 мільярди гривень.
Стан ремонту доріг в Україні