Не встигли українці видихнути після численних спалахів смертельного захворювання, як воно знову прокинулося і почало атакувати: за минулий тиждень, період з 21 по 27 травня, в Україні зафіксували 1334 випадки захворювання на кір.
Про це йдеться в повідомленні прес-центру Міністерства охорони здоров'я.
"За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 21-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1334 особи - 522 дорослих і 812 дітей. Зупинити спалах може тільки посилена імунізація", - пишуть представники відомства.
Від початку 2018 року в загальній складності з діагнозом "кір" на лікарняних ліжках опинилося більше 15 тисяч людей, від ускладнень померло 8 українців, двоє з яких діти.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що киянка, яка отруїлась зараженою рибою розповіла, що не купувала небезпечний продукт. Рибу виловили в річці і вона самостійно її готувала.
Шаурма відправила на лікарняне ліжко більше десятка людей
Жертвами екзотичної їжі стало 17 одеситів. Зазначається, що всі постраждалі купували шаурму в торговому павільйоні "Смак Сходу" на вулиці Канатній. Отруєння сталося на минулих вихідних і зараз частина потерпілих знаходиться в інфекційній лікарні. За словами лікаря, з 5 по 8 травня вчинили 17 пацієнтів, у тому числі один чотирирічний дитина. Усі вони їли шаурму в одній і тій же точці.
Дивіться: Ботулізм. Як розпізнати небезпечну інфекцію
Ми також писали про те, що українців всюди підстерігає небезпека. Випадки зараження хворобою Лайма через укуси кліщів невпинно росте щодня і статистика просто жахає. Лікарі дали кілька порад, які можуть допомогти врятувати своє життя та життя ваших рідних.
Експерти попереджають, що шанси заразитися небезпечним недугом досит великі, адже близьто 20% цих членистоногоих є переносниками Лайма. Разом з тим, як відзначають фахівці, українці в цілому налаштовані легковажно і нехтують правилами безпеки.