У Києві знову спалах смертельної інфекції. Через зараження ботулізмом померла жінка.

Про це повідомили представники Держвспоживслужби.

За словам спеціалістів, скоріш за все причиною зараження стала небезпечна та неперевірена риба. Жінка вживала рибу, яка була виловлена в Десні. В'ялили цю рибу в домашніх умовах в квітні, а вживала її жінка 26 травня. За медичною допомогою потерпіла звернулася 27 травня, тоді ж її госпіталізували в Олександрівську лікарню з діагнозом "ботулізм клінічний". У той же день їй ввели сироватку проти ботулізму, однак жінка померла.

"Залишки рибної продукції утилізовані родичем хворої", - запевнили в Держпродспоживслужбі.

Популярні новини зараз

Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома

ПриватБанк скасував плату за важливу послугу: до кінця року не візьмуть жодної копійки

Українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає

Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа

Показати ще

Нагадаємо, киянка, яка отруїлась зараженою рибою розповіла, що не купувала небезпечний продукт. Рибу виловили в річці і вона самостійно її готувала.

Шаурма відправила на лікарняне ліжко більше десятка людей

Жертвами екзотичної їжі стало 17 одеситів. Зазначається, що всі постраждалі купували шаурму в торговому павільйоні "Смак Сходу" на вулиці Канатній. Отруєння сталося на минулих вихідних і зараз частина потерпілих знаходиться в інфекційній лікарні. За словами лікаря, з 5 по 8 травня вчинили 17 пацієнтів, у тому числі один чотирирічний дитина. Усі вони їли шаурму в одній і тій же точці.

Дивіться: Ботулізм. Як розпізнати небезпечну інфекцію

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українців всюди підстерігає небезпека. Випадки зараження хворобою Лайма через укуси кліщів невпинно росте щодня і статистика просто жахає. Лікарі дали кілька порад, які можуть допомогти врятувати своє життя та життя ваших рідних.

Експерти попереджають, що шанси заразитися небезпечним недугом досит великі, адже близьто 20% цих членистоногоих є переносниками Лайма. Разом з тим, як відзначають фахівці, українці в цілому налаштовані легковажно і нехтують правилами безпеки.