"Якщо у вас нічого не болить, нічого не робіть," – так говорить Пауло Убіратана викликає двоякі почуття, він доктор медичних наук, головний лікар і відомий фахівець. Це його висловлювання викликало багато суперечок. Нещодавно відомий фахівець дав інтерв'ю, після якого багато хто почали рватися до нього на прийом. Передає Clutch.
Чи варто відмовлятися від алкоголю?
В зловживанні – так. Але навіть якщо почати зловживати корисними продуктами можна отримати проблеми зі здоров'ям.
Варто зауважити, що, приміром, бренді зроблено з ягід, з яких видалена рідина. Від його вживання ви отримуєте більше користі, ніж від жмені винограду. Так що не варто себе занадто обмежувати.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Як подбати про себе, якщо начебто все нормально, але вік вже не той?
"Моя філософія така: якщо у вас нічого не болить, нічого не робіть. Заняття спортом для любителів ніяк не впливають на здоров'я. Професійні заняття спортом завдають йому шкоди. Все, чого ви доб'єтеся — це тільки зростання м'язів. Якби постійна ходьба була корисна, листоноші були б безсмертні. Зайці бігають і стрибають без зупинки, але живуть не більше 15 років. Черепахи не бігають і нічого не роблять, але живуть 450-500 років".
Але заняття спортом подовжують життя, і вони корисні серцю...
Серце розраховано на певну кількість скорочень, і спорт їх тільки розтрачує. Це все одно, що спробувати змусити автомобіль працювати довше, ганяючи на підвищеній швидкості.
Якщо хочете жити довше влаштовуйте собі сієсту.
Чи шкідливо м'ясо для здоров'я?
Не варто довіряти дієтологам-недоучкам, м'ясо корови – це результат переробки трави і кукурудзи. Так що якщо хочете прийняти рослинну їжу краще всього з'їсти хороший яловичий стейк.
Все це дуже дивно звучить від лікаря...
Тут ідеально підходить цитата Хантера Томпсона: "Життя не повинна бути подорожжю до могили не з наміром прибути до збереження і красивому, добре збереженому тілі, а швидше в'їхати з заносом, в клубах диму, повністю виснаженим і зношеним, голосно заявляючи — "Ось це поїздка!"
Дієтологи з Каліфорнійського університету пояснили механізм такого швидкого насичення. Вся справа в тому, що при вживанні цих продуктів рівень гормону ситості - холецистокініну (панкреозіміна), який виробляється у відповідь на надходження жирів, зростає в 20 разів.