Україна – країна з багатою історією, завдяки якій у нас є дуже багато визначних пам'яток. Різні пам'ятки, замки, красиві вулиці і подібне можна зустріти майже в кожному місті нашої країни. А що якщо говорити про природні визначні пам'ятки. Багата Україна ними, як і всім іншим? І щоб відповісти на це питання ми вирішили написати для вас «7 природних чудес України».

Цей список був зроблений ще в 2008 році. Проводилося голосування та експертні оцінки. На їх основі і було обрано лише 7 місць, які можна назвати чудесами. Всього на це звання претендували 100 номінантів, потім методом відсіювання було обрано 21, і в кінцевому підсумку залишилося всього 7 природних чудес України.

Асканія Нова – це державний заповідник, який був заснований понад 100 років тому. Це унікальне місце, адже там збереглася незаймана природа. Тут є величезна кількість різних рослин, які занесені в Червону книгу. А так само дуже багатий тваринний світ, можна зустріти лосів, коней Пржевальського, бізонів, антилоп, биків і багато інших.

Дністровський каньйон – місце, яке важко порівняти з якимось іншим. Це один з найбільших каньйонів у Європі. Його довжина аж 250км. По всьому його периметру утворилася величезна кількість красивих місць, заток. Подивитися на Дністровський каньйон варто кожному.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Показати ще

Гранітно-степове Побужжя – ландшафтний парк, який знаходиться на території Миколаївської області. Раніше тут були гори, але зараз від них залишилася тільки невелика частина. Вони і утворили це місце. Крім цього там протікає Південний Буг, який в деяких місцях перетворюється в гірську річку.

Мармурова печера – зараз вона перетворилася на популярний туристичний об'єкт. Печера дуже велика, близько 2000 м, а глибиною 60м. Але туристам можна пройти тільки половину шляху. Печера утворена в мармуроподібних вапняках, тому й має таку назву.

Подільські Товтри – у минулому це рифи, від яких зараз залишилася тільки невелика частина. Подібних місць у всьому світі зовсім небагато, тому ми можемо пишатися, що воно є в Україні. Завдяки потрібним умовам тут збереглося дуже багато рослин, які занесені в Червону Книгу.

Світязь – дивовижне озеро, входить до складу Шацького парку. Це одне з найбільших озер його, воно примітне унікальною флорою і фауною. А саме озеро прекрасне місце для відпочинку. Зараз поруч з ним прекрасна розвинена інфраструктура .

Синевир – найглибше і повноводне гірське озеро на території України. З ним пов'язано величезна кількість легенд і різних повір'їв. Дуже популярне серед туристів.