Десятки бойових літаків доведеться виводити за штат як небоєготові. Причина - не буде кому їх обслуговувати. Через примусове переведення фахівців ППО виявлення ракет і дронів погіршиться в рази.

Про це повідомляє волонтер та блогер Стерненко на своїх сторінках у соціальних мережах.

А от депутат Гончаренко припустив, що наступний масований обстріл ми зустрічатимемо без військових, які виявляють повітряні цілі.

Критична ситуація із переведеннями авіаційно-технічного персоналу у піхоту

Що ж відбувається

Авіаційні техніки зі 114 бригади Повітряних сил ЗСУ просять розголосу через ситуацію, що склалася з переведенням персоналу в піхоту. За їхніми словами, із бригади планують забрати ще 218 осіб.

Популярні новини зараз

Скасували географію 10 класу, але додали новий предмет 8 та 9: у школах запровадять новий урок

Пенсіонерам підвищать пенсії навесні: у кого поважчають гаманці

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити

Пенсії у 2025 році: нові умови, індексація і доплати

Показати ще

Критична ситуація із переведеннями авіаційно-технічного персоналу у піхоту

Критична ситуація із переведеннями авіаційно-технічного персоналу у піхоту

Сержант Віталій Горжевський, позивний "Барт", зі 114 бригади повідомив про критичну ситуацію, яка загрожує бойовій готовності української авіації.

"Ми, авіаційно-технічний персонал, понад десять років виконуємо свою місію, обслуговуючи винищувачі МіГ-29. З 2014 року ми працюємо в найскладніших умовах, забезпечуючи бойові вильоти та підтримуючи нашу авіацію у строю. Ми освоїли нові типи літаків, надані західними партнерами , та готуємо нове покоління льотчиків", - заявив "Барт".

За словами військових, частина надійшла телеграма про переведення майже всіх техніків у піхоту, що означає, що частина залишиться без технічного персоналу, який обслуговує наші літаки. Раніше з бригади забрали 250 осіб, зараз планують ще 218. Це означає, що обслуговувати авіаційну техніку не буде кому.

Авіатехніки звертаються до товариства за підтримкою та оповіщенням. Втрата технічного персоналу може не лише підірвати бойову готовність Повітряних сил, а й поставити під загрозу безпеку країни, каже Віталій Горжевський.

"Ми намагаємося зберегти бойову готовність, але без обслуговуючого персоналу це просто неможливо. І якщо ми зараз не отримаємо підтримки та розголосу, ми втратимо можливість не лише захищати нашу землю, а й втратимо саму основу нашої авіації", - підсумували авіатехніки.

Нагадаємо, українцям із правом на відстрочку ТЦК дали лише 7 днів: "Тільки після ВЛК...".

Раніше повідомлялося, термін сплив, але це не кінець: військовим із СЗЧ можуть дати більше часу для повернення на службу.

Також, реформа ВЛК: як тепер визначатимуть придатність до мобілізації.