Кожен українець бажає платити лише за обсяги комунальних послуг, які фактично були надані. Однак часом у платіжках трапляються неприємні казуси. Як цього уникнути, розповіли у "Київтеплоенерго".
Коректність будь-якої комунальної платіжки залежить, зокрема, від того, чи споживач передав показники лічильника. Ця процедура проводиться щомісяця у встановлені постачальником послуг терміни.
Наприклад, "Київтеплоенерго" приймає дані про споживання протягом місяця, починаючи з 6 числа. Формування платіжок проводиться з 1 по 5 число щомісяця.
Якщо споживач своєчасно передав показники квартирних лічильників, то доведеться платити за фактично спожитий обсяг гарячої води або теплової енергії. Інакше - до розрахунку беруться середні дані про споживання за попередні роки.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
У той самий час, якщо споживач отримав платіжку, сформовану "по середньому", він може ініціювати перерахунок і позбавити себе необхідності платити більше.
"Якщо показання не вдалося передати вчасно, їх можна скоригувати. Це можна зробити у месенджері ЦКС або на сайті ЦКС", - повідомили у "Київтеплоенерго".
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Київтеплоенерго" закликало провести важливу процедуру: інакше платіжки будуть космічними.
Також наш портал інформував, жарти закінчилися: комунальники готують боржникам неприємний сюрприз.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, швидше збирайте документи чи переплатите за воду: у Київводоканалі зробили заяву для українців.