Якщо ви нещодавно придбали будинок, або ж збудували, не зайвим буде прочитати сильну молитву, яка здатна захистити приміщення від біди.

Є безліч сильних молитов, які читаються для того, щоб зберегти житло від злих духів, пожежі або інших нещасть. Люди вірять, що це здатне принести світ до їхнього дому, і так насправді відбувається.

Церква, скріншот: Facebook

Якщо людина, яка читає її, вкладає всю душу в слова, і її помисли чисті, тоді вона дійсно спрацює. Головне лише щире бажання.

"Тебе, Бога, Отця Всемогутнього, старанно молимо про цей дім, тих, хто живе в ньому і про все майно, що в ньому знаходиться: благослови, освяти силою Святого Хреста, збережи від вогняного полум'я, від удару блискавки визволи і даруй всякі блага. Благослови, Владико І освяти цей дім, як благословив Ти дім Авраама, Ісаака, і Якова, і нехай живуть у ньому ангели благословення Твого, а тих, що живуть у ньому від розпалення вогню, блискавки та зловмисства диявольського, збережи і спаси, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь."

Популярні новини зараз

ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ

Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт

Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара

Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа

Показати ще

Молитва, скріншот з відео

Читати її можна як у храмі, так і вдома перед іконами. Однак, найкраще все ж таки в приміщенні, яке ви хочете зберегти від проблем.

"О архієрею Божий, святителю Микито! Почуй нас грішних (імена), розчулено кричачих: як сидячи на престолі святительства у Великому Новаграді цьому, і єдиною, що належить бездожжю, молитвою дощ звів єси, і поки граду цьому вогнем еси, так і нині молимо тебе, за святителя Христа Микито: молися до Господа, щоб визволити нас від боягуза, потопу, гладу, вогню, граду, меча і від усіх ворогів видимих ​​і невидимих, бо добрих заради молитов твоїх спасаємо, славимо Пресвят Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиве представництво, нині і повсякчас і на віки віків.

Молитва, церква. Фото: Знай.ua

Нагадаємо, що натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися.

Раніше ми повідомляли, що настав час молитися: найсильніші слова за Україну, які треба говорити щодня.