Сезон заготівель овочів та фруктів у розпалі, але заморозка стає обговорюваним питанням. Багато людей, які займаються садівництвом або просто готують запаси на зиму, дізнались про ризики можливих енергетичних відключень у зимовий період. Це змушує їх переглянути свої стратегії зберігання продуктів.

Найбільш поширена порада зараз - уникати замороження. Замість цього, люди розглядають старі, але ефективні методи, такі як консервація та пастеризація. Ці способи дозволяють тривало зберігати овочі та фрукти без потреби у морозильних камерах, що може бути критично в разі регулярних енергетичних відключень.

Морозилка, фото apostrophe

Експерти, включаючи представників українського заводу заморожених продуктів, істориків та фахівців з безпечності продуктів, радять переглянути і змінити підходи до зберігання, щоб підготуватися до можливих труднощів у зимовий період.

Такий підхід може забезпечити довготривале зберігання продуктів без залежності від електромережі і морозильних установок.

Популярні новини зараз

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова

Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання

Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом

Показати ще

Навіть при вимкненні електропостачання в Україні продовжується збір української сировини для заморожування. Поки що немає інформації про масові закриття або зміну профілю заводів з глибокої заморозки на інші напрямки.

Морозилка, фото zavtra

Основні підприємства вирішують проблему з електрикою за допомогою потужних генераторів, що впливає на вартість продукції. Зберігання продукції забезпечується за допомогою спеціальних контейнерів з високою теплоємністю. Таким чином, галузь заморожених продуктів в Україні залишається стабільною в умовах викликів енергетичного забезпечення.

Нагадаємо, печериці можна не тільки засушити, а й заморозити: як заготовити гриби на зиму правильно

Раніше ми писали про те, що українці радіють цінопаду: абрикоси, сливи та персики стали доступнішими

Вам буде цікаво дізнатися польські фермери знову вийшли не протест: працювати не хочуть, але ниють професійно