Сезон заготівель овочів та фруктів у розпалі, але заморозка стає обговорюваним питанням. Багато людей, які займаються садівництвом або просто готують запаси на зиму, дізнались про ризики можливих енергетичних відключень у зимовий період. Це змушує їх переглянути свої стратегії зберігання продуктів.
Найбільш поширена порада зараз - уникати замороження. Замість цього, люди розглядають старі, але ефективні методи, такі як консервація та пастеризація. Ці способи дозволяють тривало зберігати овочі та фрукти без потреби у морозильних камерах, що може бути критично в разі регулярних енергетичних відключень.
Експерти, включаючи представників українського заводу заморожених продуктів, істориків та фахівців з безпечності продуктів, радять переглянути і змінити підходи до зберігання, щоб підготуватися до можливих труднощів у зимовий період.
Такий підхід може забезпечити довготривале зберігання продуктів без залежності від електромережі і морозильних установок.
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Навіть при вимкненні електропостачання в Україні продовжується збір української сировини для заморожування. Поки що немає інформації про масові закриття або зміну профілю заводів з глибокої заморозки на інші напрямки.
Основні підприємства вирішують проблему з електрикою за допомогою потужних генераторів, що впливає на вартість продукції. Зберігання продукції забезпечується за допомогою спеціальних контейнерів з високою теплоємністю. Таким чином, галузь заморожених продуктів в Україні залишається стабільною в умовах викликів енергетичного забезпечення.
Нагадаємо, печериці можна не тільки засушити, а й заморозити: як заготовити гриби на зиму правильно
Раніше ми писали про те, що українці радіють цінопаду: абрикоси, сливи та персики стали доступнішими
Вам буде цікаво дізнатися польські фермери знову вийшли не протест: працювати не хочуть, але ниють професійно