Готівкова валюта – традиційно найпопулярніший серед українців спосіб заощадження, а особливо в період воєнного стану.


Адже ціни на товари та послуги зростають, існують обмеження на розрахунки за кордоном, та й до роботи банківських додатків в умовах відключень електроенергії, нестійкого інтернету й мобільного зв’язку є питання.
Тож валюта є надійним методом збереження ваших заощаджень.


Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей
На фоні скандалів про те, що обміни валют масово відмовляються приймати валюту з найменшими пошкодженнями, для українців залишається актуальним питання, чи варто зараз скуповувати долари. Експерти озвучили свої пояснення.
За словами фахівців, середина червня не надто підходить для того, аби скуповувати валюту.
Вони зазначають, що долари зараз не варто купувати, бо ця валюта станом на середину місяця не виглядає як вдалий засіб для заощаджень українців.
Справа в тому, що доларова інфляція наразі доволі велика. А ставки в доларах на ринку України відносно низькі.
Експерти пояснюють, що кращим рішенням будуть гривневі облігації внутрішньої державної позики України.
Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, що буде з курсом долара на початку літа: експерти озвучили українцям прогноз.
Також наш портал інформував, долар по 42: експерти спрогнозували, коли відбудеться зліт курсу валют.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, з доларами почнеться справжній квест: ПриватБанк видає непридатні купюри, які підлягають інкасо.