В Україні третій тиждень поспіль фіксується зростання закупівельних цін на живець свиней через ажіотажний попит на ринку. Про це інформують аналітики асоціації "Свинарі України".

За даними аналітиків, останні весняні торги на ринку живця закінчилися збільшенням вартості свиней забійних кондицій. Так, більшість операторів працювала в ціновому діапазоні від 85 до 85 гривень за кілограм, але епізодично зустрічалися й вищі ціни.

Свинина, скріншот: YouTube

"Гравці ринку також наголошують на регіональній розбіжності цін: до нижчої позначки діапазону ціни тяжіли на заході, до максимальної — на сході. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 85,5 грн/кг", - наголошують аналітики.

М'ясний ринок, фото: скріншот з відео

Популярні новини зараз

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що

В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Позитивна динаміка цін пояснюється майже ажіотажним попитом із боку заготівельників на тлі нестачі свинини на внутрішньому ринку. Також вплив на ціноутворення має початок повноцінного шашличного сезону та необхідність виробників м'ясної продукції формувати запаси сировини в умовах обмеженого імпорту.

Раніше портал Знай повідомляв, супермаркети переписали цінники на олію: скільки заплатимо.

Також наш портал інформував, у м'ясний відділ боязко заглядати: супермаркети змінили ціни на сало, сосиски та буженину.

Крім того, ми писали, м'ясо ніжне, а суми – гострі: українські супермаркети оновили ціни на курятину та яловичину.