Для наших читачів, які постійно моніторять інформацію через чутки чи незаконні Telegram-канали (на кшталт – "де видають повістки"), є важлива інформація. Так, у Броварському районі Київської області правоохоронці провели дводенну акцію на блокпостах, яку вже встигли назвати "фільтрацією".

Ці заходи, за інформацією від районної військової адміністрації, проводилися протягом двох днів (24-25 травня) з метою посилених перевірок.

Давайте дізнаємося, що саме сталося.

Проверка на блокпосте, скриншот: YouTube

Прес-служба РВА Броварського району повідомила: "24 та 25 травня 2023 р. на території Броварського району здійснюватимуться посилені фільтраційні заходи щодо перевірки громадян та транспортних засобів при перетині блокпостів".

Популярні новини зараз

Гроші змусять повернути державі: українців попередили

Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей

Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ

Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші

Показати ще

У зв'язку з цим представники районної військової адміністрації просили місцевих жителів поставитися до посилення перевірок із розумінням та зберігати спокій. Також місцева влада нагадала про необхідність мати при собі документи, що засвідчують особу, та документи на транспортні засоби.

Не виключено, що це далеко не остання "акція", і вони можуть проходити, як виявилося, в будь-якій області України.

Блокпост, фото: скріншот з відео

Важливо розповісти, що ще у грудні 2022 року Кабінет міністрів дозволив вручати повістки незалежно від місця перебування на військовому обліку та місця постійної реєстрації.

Виходячи з нових правил, ТЦК та СП відповідно до покладених на них завдань здійснюють заходи повідомлення та призову громадян (крім військовозобов'язаних та резервістів СБУ та Служби зовнішньої розвідки) на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (незалежно від місця їх перебування на військовому обліку). Наприклад, блокпост – одне з найпопулярніших місць отримання повісток.

Наразі представникам ТЦК та СП дозволено вручати військовозобов'язаним повістки незалежно від місця перебування на військовому обліку та місця постійної реєстрації.

Нагадаємо, адвокат пояснив, чому можна не боятися повісток через родичів: "Кого? За що?".

Раніше повідомлялося, відмовитися від повістки можна: кілька причин, коли це зробити законно.

Також, безробітних українців заманюють до "Армії відновлення": скільки платять і які умови.