Усі українці вже давно обрали для себе зручний спосіб оплати за послуги "Нафтогазу" та передачі показників лічильників, але зовсім нещодавно у компанії додалося клієнтів.

І саме у цих нових клієнтів постають питання. Як, наприклад, такий: "Чи можна передавати показання через сайт 104.ua?". Відповідь на це запитання отримали усі українці, які лише перейшли до Нафтогазу.

Газ, фото: Знай.ua

У зв'язку з переходом АТ "Харківміськгаз" та АТ "Криворіжгаз" до групи НАК "Нафтогаз України" сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній надаватимуться ДПК "Нафтогаз України".

Так у компанії відповіли на запитання у Facebook: "Так можна чи ні через 104.ua передавати показники?"

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей

Україну атакували "кровопивці", від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе

"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників

Показати ще

У Нафтогазі наголосили, що інші сервіси обліку газу для абонентів зазначених компаній, у тому числі 104.ua, не працюватимуть.

Питання до Нафтогазу про передачу свідчень

Там додають, що для клієнтів АТ «Харківміськгаз» та АТ "Криворіжгаз" відкрито функцію передачі показань через ресурси ДК "Нафтогаз України":

  • в особистому кабінеті my.gas.ua;
  • у чаті GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply Facebook Messenger;
  • за допомогою оператора контакт-центру.

Нагадаємо, що встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям. Якщо не зробити цю процедуру, можна отримати великі рахунки за спожиту електроенергію.

Раніше ми повідомляли, як Україна пройшла опалювальний сезон 2022-23 і чого очікувати наступної осені: небезпека не минула.

Також стало відомо, що показники лічильника не відповідають сумі у квитанції: українцям розповіли, як "полегшити" плату за газ.