Українці під час війни проявили неймовірну відвагу, милосердя один до одного та стали згуртованими. Навіть діти збирали гроші, продавали свої підробки чи малюнки, щоб допомогти ЗСУ. Так і дівчинка Аня захотіла самотужки наблизити перемогу і почала в'язати для собак милі пледи.

Анна має дуже зворушливу життєву історію. У своєму юному 15-річному віці їй довелося пережити окупацію Маріуполя, який росіяни буквально зрівняли із землею, але вдалося вибратися.

У Instagram вона створила невеликий магазинчик, у якому продає для тварин пледи з плюшевої велюрової пряжі, створені своїми руками.

"Ми знайшли в собі сили на всі побачені жахи залишитися добрими до людей, знайшли нових друзів по всій Україні, ще й на пледи час залишився", - пише Анна.

Анна наголосила, що 10% прибутку вона віддає на потреби української армії. Нині вона проживає в Одесі та будує нове життя з родиною, а її особистого домашнього улюбленця породи йоркширський тер'єр звуть Річі.

Популярні новини зараз

Платити за повітря більше не доведеться: Рада готує новий закон

Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Показати ще

"Віримо у перемогу нашої країни 💙💛" - написала дівчинка в шапці профілю свого улюбленця.

Раніше ми писали про те, що 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, співаючи "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів"

Як повідомляв Знай.ua, у Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожа

Також портал Знай.ua писав, що українці просять Зеленського заборонити TikTok в Україні через дітей: "Чому не створити своє?"