У мережу злили телефонну розмову, ймовірно, російського мільярдера Фархада Ахмедова та продюсера, чоловіка співачки Валерії Йосипа Пригожина. Голоси дуже схожі, а обговорювали вони нікчемність влади кремля, яка розпочала війну проти України.

Пригожин та Ахмедов у фарбах описали своє ставлення до верхівки влади, яка намагається звалити всі невдачі окупантів на главу міноборони Шойгу. Йшлося про якусь змову і відверті образи за спиною.

Розмова Пригожина та Ахмедова

Чоловіки також висловили невдоволення через дії путіна, який, на їхню думку, раніше був "успішним керівником" завдяки нафті. А зараз вони вважають його команду "нікчемними, недієздатними, нерозумними, некваліфікованими". А країну, як зазначили Пригожин та Ахмедов, всю розікрали.

"Все прої**ли, проїли, профукали. Якщо воювати, так воювати, бля**. А так навіть воювати не можемо. Тому що армії ні**я немає. Забезпечити не можуть, немає ідеологічної роботи. Усі прокрали. Вигнанецями стали", - сказав Ахмедов.

Популярні новини зараз

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей

Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій

"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників

Показати ще

Також вони бояться за свою подальшу долю, тому що розуміють, що росія розвалиться. За їхніми словами, незабаром розпочнеться "махновщина на кинджалах і кувалдах" між кадировим та пригожиним. Також учасники розмови відверто визнають, що путін "програв Кварталу 95", маючи на увазі Зеленського, а російський народ позбавив майбутнього.

"Програли вони, програли креативно 95 Кварталу. А те, що вони кажуть, що їх змусили, загнали в це... Він сам себе в це загнав. Країну віддав, вважай", - заявив Йосип.

Як тільки розмова розлетілася по мережі і Пригожин зрозумів, що "запахло смаженим", він вирішив безглуздо виправдатися тим, що його голос нібито підробили жартівники за допомогою штучного інтелекту. Ймовірно, продюсер побоявся впасти в немилість до путіна.

"Моя політична позиція всім відома. Голоси сьогодні також блискуче вміють підробляти пранкери. Цей голос не має до мене жодного відношення, це фейк", - заявив він.

Пригожин, скріншот: YouTube

Нагадаємо, Іван Ургант завершив кар'єру після підтримки України і пішов барами Москви, Пригожин підтримав

Раніше ми писали про те, що співачка Валерія отримала своє покарання за підтримку війни, тепер і грошей взяти нема де