Програма обміну ламп розжарювання на світлодіодні почала згортатися, тепер обміняти старі лампочки на енергозберігаючі можна буде лише у деяких відділеннях "Укрпошти".

Починаючи від 22 березня "Укрпошта" буде скорочувати кількість відділень у яких можна буде обміняти старі лампочки на світлодіодні, про це повідомила пресслужба Міністерство економіки України.

Енергозберігаючі лампочки. Фото: кадр з youtube

У Мінекономіки зазначають, що скорочення відбувається через зменшення попиту населення в деяких відділеннях – саме вони повернуться до звичайного формату роботи і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги. Центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди.

У повідомлені також зазначається, що станом на 22 березня в усіх населених пунктах доступно ще 11 млн ламп, які можуть забезпечити 2,2 млн домогосподарств.

Популярні новини зараз

Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови

Продавчині синьо-жовтих стрічок намагалися надурити військового: "Зараз втоплю у тому фонтані"

Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю

Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували

Показати ще

Енергозберігаючі лампочки. Фото: кадр з youtube

Зазначають, що від початку старту програми майже 3 млн жителів України обміняли у відділеннях "Укрпошти" близько 14 млн ламп.

Мешканцям, які ще не встигли обміняти лампочки варто зауважити, у яких відділеннях ще можна буде поміняти лампочки. Зробити це можна через застосунок "Дія".

Якщо відділення є у списку, мешканці міст, смт та сіл, у яких наявні автоматизовані відділення "Укрпошти", зможуть зареєструватися і, подавши заявку, обміняти лампи, коли вони надійдуть саме у це відділення. Для обміну потрібно мати паспорт, Ідентифікаційний код та лампи на обмін.

Нагадаємо, ми писали, що немає оплати, забудь про субсидію: в Україні можуть відмовитись від звичної допомоги на оплату комуналки.

Як повідомляв "Знай.ua" отримуватимуть гроші щороку до Дня Незалежності: Кабмін затвердив порядок нових виплат.

Також "Знай.ua" інформував, одній категорії українців спростять призначення пенсійних виплат: кому пощастить.