Президент Асоціації "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький дав інтерв'ю, під час якого пояснив, що має статися з тарифами, щоб ситуація для водоканалів була прийнятною за умов повномасштабної війни.

Ціни на послуги водопостачання та водовідведення в Україні можуть збільшитись найближчим часом. Це відбудеться після ухвалення рішення НКРЕКУ.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Новицький сказав у інтерв'ю, чому потрібно збільшити тарифи на воду, як вони зміняться і як війна впливає на роботу водопровідних компаній Наразі стан водопровідних компаній України оцінюється як критичний...

Мережі зношені, обладнання дуже старе, кваліфікованих робітників катастрофічно не вистачає. Все це через хронічне недофінансування важливої ​​галузі для життєдіяльності міст, що, зокрема, відбувається через невеликий розмір тарифу.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить"

Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

По-перше, за словами Дмитра Новицького, слід усвідомлювати той факт, що розрахунки тарифів, які кожна водопровідна компанія здійснює самостійно згідно із законодавством, ретельно перевіряються НКРЕКУ. По-друге, після встановлення тарифу порядок його використання також ретельно перевіряється національним регулятором.

І по-третє, що важливо, окрема перевірка проводиться для контролю реалізації інвестиційної програми, метою якої є заміна мереж, обладнання, а також модернізація технологічних потужностей.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Виходячи з цього, Новицький поділився своїм уявленням про те, як має зрости тариф на воду. Він вважає, що зростання має становити по 6 гривень на воду і водовідведення - окремо. Тобто якщо сім'я використовує 6 кубів води на місяць, платіжка на місяць становитиме всього 210 гривень, з урахуванням коригування.

Нагадаємо, "Як-то убого...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу

Як повідомляв "Знай.uа", жителі двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

Знай.ua писав, скільки доведеться віддавати українцям за новими тарифами на світ: ціна кіловат зросте вдвічі