У Пенсійному фонді України часто відповідають на запитання українців, зокрема, й стосовно багатьох нюансів оформлення субсидії.
Відповідь на одне з таких запитань опублікували у новому пості на офіційній фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України.
"Що робити, якщо надіслану поштою заяву на призначення субсидії або декларацію не було підписано? Чи буде розглянуто такі документи?", - йдеться у повідомленні.
Як пояснили у ПФУ, документи буде розглянуто, однак житлову субсидію буде призначено після підписання заявником надісланих документів.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
"Відсутність підпису на зазначених документах вважається помилкою. Для виправлення помилки надається 30 календарних днів з дня подання заяви. Про це заявника повідомляють будь-яким способом: в особистій бесіді, поштовим зв’язком, смс-повідомленням, листом на електронну пошту, повідомленням через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або через Портал Дія.", - йдеться у повідомленні.
Фахівці пояснюють, що для призначення субсидії людина має в зазначений термін підписати подані документи або надіслати нові – з підписом. У ПФУ також відзначають, що водночас 30-денний термін з моменту подання першої заяви для виправлення помилки може бути продовжено на час хвороби заявника.
"При цьому факт хвороби має підтверджуватися документально (Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ
Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках
Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати