У Пенсійному фонді України часто відповідають на запитання українців, зокрема, й стосовно багатьох нюансів оформлення субсидії.

Відповідь на одне з таких запитань опублікували у новому пості на офіційній фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України.

"Що робити, якщо надіслану поштою заяву на призначення субсидії або декларацію не було підписано? Чи буде розглянуто такі документи?", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у ПФУ, документи буде розглянуто, однак житлову субсидію буде призначено після підписання заявником надісланих документів.

ПФУ, facebook.com/pfu.gov.ua

Популярні новини зараз

Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф

Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

"Відсутність підпису на зазначених документах вважається помилкою. Для виправлення помилки надається 30 календарних днів з дня подання заяви. Про це заявника повідомляють будь-яким способом: в особистій бесіді, поштовим зв’язком, смс-повідомленням, листом на електронну пошту, повідомленням через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або через Портал Дія.", - йдеться у повідомленні. ПФУ

Фахівці пояснюють, що для призначення субсидії людина має в зазначений термін підписати подані документи або надіслати нові – з підписом. У ПФУ також відзначають, що водночас 30-денний термін з моменту подання першої заяви для виправлення помилки може бути продовжено на час хвороби заявника.

"При цьому факт хвороби має підтверджуватися документально (Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).", - йдеться у повідомленні. ПФУ

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати