Джіджі Грей - 27-річна модель OnlyFans з Лос-Анджелеса, яка приєдналася до сайту на основі підписки під час пандемії.

Вона також є пристрасним музикантом, у чому їй допомагає її робота як секс-працівник. Джіджі знайшла творчі способи виділити свій відвертий контент серед інших. Один із способів, яким вона це зробила, їй заплатили за відправку чоловікові відеороликів того, як вона їсть, і він особливо загорівся поїданням локшини.

27-річній дівчині також подобається писати сценарії, насміхаючись над глядачами та дражнячи їх тим, як вони продовжують платити за її контент, кажучи їм, що це тому, що в них ніколи не було б жінки в реальному житті.

Джіджі Грей, фото із соцмереж моделі

Іноді такий контент пов'язаний із фінансовим домінуванням.

Популярні новини зараз

З +28 до +18: синоптик попередила, що в Україну йде похолодання

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

"Це буде зосереджено навколо глузування з глядача, тому що вони залежні від відправки мені грошей, не отримуючи нічого натомість, оскільки відправка мені грошей так сильно їх заводить", - сказала вона Daily Star.

"Багато людей збуджує сам факт відправки грошей гарячій дівчині. Я думаю, простіші речі — це добре, але жіноче домінування дійсно дозволяє мені виявляти творчий підхід і кидає мені виклик, чого не роблять звичайні речі. Мені подобаються всі різні ніші в ньому та вивчення нових піджанрів жіночого домінування".

Джіджі Грей, фото із соцмереж моделі

Тепер, коли кар'єра Джіджі пішла вгору, вона може бути більш розбірливою щодо того, який контент вона виробляє. Вона сказала, що в даний час відхиляє більшість запитів, що надходять. Дівчина була готова зробити більше, коли вона не мала грошей, але сьогодні вона може дозволити собі бути більш вибірковою.

Нагадаємо, що акула напала на 22-річного хлопця і йому довелося діставати свою ногу в її щелеп: тепер він знову на дошці.

Раніше ми повідомляли, що чоловік регулярно зраджує свою дружину, але хвалиться, що все ще божеволіє від неї: "Ви вчитеся довіряти один одному".