На сьогодні зареєстровано 146 тисяч безробітних у Державній службі зайнятості, ще 37 тисячам вдалося знайти нове місце роботи.

Про це повідомила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна на брифінгу 15 березня.

Безробіття. Фото: скрін youtube

Бережна зазначила, що за результатами 2022 року скористалися послугами Державної служби зайнятості понад 1 млн. осіб, а майже 305 тисяч українців знайшли робоче місце.

Станом на кінець 2022 року, а саме на грудень, в нас налічувалося 8,6 млн найманих працівників. Це на 1,2 млн менше, ніж у грудні 2021 року. Станом на сьогодні кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Державній службі зайнятості складає 146 тисяч осіб. За 2023 рік вже 301 тисячі осіб звернулися за послугами до Державної служби зайнятості та отримали їх, зазначила чиновниця.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль поверне російську мову у свою творчість: Ваня Рассел розповів, що і Лобода з Барських "шахраюють"

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати

5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС

Показати ще

Безробіття. Фото: скрін youtube

Також вона зазначила, що 37 тисяч українців знайшли нове робоче місце за сприяння служби зайнятості. За результатами 2022 року скористалися послугами Державної служби зайнятості понад 1 млн осіб, а завдяки зусиллям цього органу майже 305 тисяч українців знайшли робоче місце.

У базі даних Державної служби зайнятості зареєстровано 28 тисяч вакансій.

На єдиному порталі вакансій, запущеному на сайті Державної служби зайнятості, який акумулює вакансії з усіх пошукових сайтів, зареєстровано 147 тисяч вакансій.

Нагадаємо, ми писали, що навіщо робота? Пенсіонер отримує по 700 гривень на день, "стрибаючи" перед водіями просто на дорозі.

Як повідомляв "Знай.ua" "Укрпошта" посадить листонош на електробайки, щоб покращити сервіс: обіцяють "швидку і зручну" доставку.

Також "Знай.ua" інформував, для безробітних в Україні змінили правила нарахування виплат: хто може залишитися без грошей.