Для всіх наших читачів, які уважно стежать за своїми платіжками, а особливо за квитанціями від облгазів, є дуже важливе питання. Українців цікавить, чи можна закрити заборгованість за блакитне паливо за рахунок переплати колишньому постачальнику.

Справа в тому, що подібних питань зараз у соціальних мережах дуже багато, і люди хочуть почути конкретику.

Представники "Нафтогазу" надали офіційну відповідь у мережі Facebook.

Нафтогаз, скріншот: YouTube

Клієнтка "Нафтогазу" запитала: "Скажіть будь ласка, "Дніпрогаз" досі мені переплату не повернув, тоді як у вас є борг. Як тепер, він спишеться за рахунок переплати Дніпрогазу?".

Популярні новини зараз

Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс

Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя

Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Показати ще

Представники компанії після вивчення питання надали свою відповідь. За їхньою інформацією, на даний момент не існує механізму, який в автоматичному режимі переказує кошти між компаніями.

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

"У ситуації, що склалася, ми радимо особисто звернутися до вашої попередньої газопостачальної компанії з відповідною письмовою заявою. Більш детальну інформацію про процес повернення коштів та переліку необхідних документів зможе надати ваш попередній постачальник газу. Зверніть увагу: відповідно до законодавства України, ваш попередній постачальник не може відмовити вам у поверненні переплати.", - відповіли в "Нафтогазі".

Також у Нафтогазі наголосили, що згідно із законодавством України, попередній постачальник не може відмовити споживачеві у поверненні переплати.

Нагадаємо, доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому.

Раніше повідомлялося, ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям.

Також, "космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними свідченнями.