Стало відомо про те, за які порушення водіям у 2023 році можуть загрожувати штрафи до 17 тисяч гривень. Будьте обережні, щоби не потрапити на гроші.

Експерти одразу зазначили, що причиною цього може стати непроходження обов'язкового техогляду, який повернувся в Україну зовсім недавно.

Поки що цей штраф виписують далеко не всім, ймовірно чекає закінчення війни, проте деяким все ж таки варто це зробити, щоб не заплатити гігантський штраф.

Штрафи. Фото: Youtube

Відповідно до правил дорожнього руху, які є у законодавстві, водій просто зобов'язаний перевірити справність повністю всього автомобіля перед початком руху.

Популярні новини зараз

Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите

Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Стосується це як мінімум габаритних вогнів, а якщо вони не працюють, тоді поліція має повне право виписати штраф у розмірі 340 гривень, або ж позбавити посвідчення водія на строк від 3 до 6 місяців.

Машини, скріншот: YouTube

Такий же штраф може бути і в тому випадку, якщо у вас немає аптечки, вогнегасника, або знаку аварійної зупинки. До речі, приватні автомобілі, якщо пощастить, то просто можуть позбутися, проте перевізникам покладено офіційний штраф.

Незабаром для водіїв буде ще одна нагода отримати штраф. Депутати Верховної Ради хочуть на законному рівні прописати обов'язкову заміну літньої гуми на зимову. Тобто в період з 1 листопада до 31 березня потрібно буде пересуватися виключно на ній. Це допоможе значно зменшити кількість аварій на дорогах.

Поліція, скріншот: YouTube

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв від п'яти до десяти діб арешту: українським водіям нагадали про покарання за відсутність маленької сумочки.

Також наш портал інформував, в Україні запровадили нові правила оформлення електронного техпаспорту: враховуйте кожен нюанс .

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення .