Нове дослідження різних знаків зодіаку та їхніх здібностей водіння показало дуже цікаві результати.

Нове дослідження стверджує, що є найкращі водії на дорогах серед представників 12 знаків зодіаку. Про це свідчить дослідження, проведене компанією зі страхування молодих водіїв Marmalade, яка проаналізувала понад 3,6 мільйона результатів водіння.

Водії. Фото: Youtube

Найліпшими водіями, згідно з дослідженнями є Скорпіони. Люди, народженні в період між 23 жовтня по 21 листопада. За ними йдуть Козеріг, Рак і Близнюки.

У списку найгірших водіїв - Лев, Діва та Овен.

Популярні новини зараз

Через які помилки українці можуть залишитися без пенсій: попередження ПФУ

69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..."

Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити

Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу

Показати ще

Екстрасенс і астролог Інбал Хонігам прокоментував: "Овен — це вогняний знак, яким керує швидка та люта планета Марс. Вони думають швидко, вони швидко говорять, і вони, звичайно, не їздять повільно! Вони імпульсивні та дитячі, не з тих, хто все обдумує. Вони просто вибирають те, що їм здається правильним, але те, що здається правильним, іноді може бути трохи необачним".

Водії. Фото: Youtube

Дослідження показало, що Козероги, Терези та Діви залишаються контрольованими на дорозі та, швидше за все, дотримуються встановленої швидкості, що свідчить про їхні "високі стандарти, характер співпраці та силу".

Виявилося, що Близнюки найчастіше користуються телефоном під час водіння, тоді як Терези – найімовірніші, хто вчиняє це порушення.

Нагадаємо, ми писали, що експерти розповіли, як водії можуть підготувати автомобіль до проходження техогляду: сильно підвищить шанси.

Як повідомляв "Знай.ua" Місяць у повні в грудні: який вплив на всі знаки Зодіаку

Також "Знай.ua" інформував, остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання.