Велосипеди для українців невдовзі можуть стати як ніколи актуальними, адже ціни на автомобільне паливо знову піднімуться. Таким прогнозом поділився експерт з енергетичних питань Геннадій Рябцев у коментарі УНН.

Геннадій Рябцев прогнозує, що після запровадження з 5 грудня нафтового ембарго проти росії на європейському ринку зменшиться пропозиція палива, а від нього залежить і Україна. Разом із скороченням пропозиції піднімуться і цінники на АЗС.

АЗС. Фото: скрін youtube

"Нестача може бути зумовлена ​​внаслідок введення нафтового ембарго з 5 грудня. Це призведе до зменшення обсягів палива, яке продаватиметься на вільному європейському ринку. А оскільки наші оператори не підписували середньо- та довгострокові контракти, то у них можуть виникнути проблеми з купівлею палива" , – зазначає експерт.

АЗС. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу

Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок

Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували

Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки

Показати ще

Фахівець підкреслив, що проблем із нестачею палива можна було б уникнути, якби українські трейдери мали контакти безпосередньо з виробниками нафтопродуктів. Виробники за будь-яких обставин забезпечують паливом контракти та виконують їх у 99% випадків.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що після нових ракетних ударів в Україні подорожчав бензин: водіям доведеться платити ще більше, і це не межа.

Також наш портал інформував, водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, АЗС підняли ціни на всі види палива: скільки коштує бензин, дизель та автогаз.