До кінця 2022 року курс національна валюта утримається на поточному рівні – 36,56 гривні за долар. Втім, до кінця наступного року ослабне, але не так сильно, як передбачалося спочатку. Що буде з гривнею щодо долара, спрогнозували в інвесткомпанії ICU.

Так, експерти зазначають, що від початку прогнозувалося, що до кінця 2023 року національна валюта ослабне і досягне приблизно 45 гривень за один долар США. Проте прогноз оновився і став оптимістичнішим. Очікується, що до кінця наступного року гривня до американської валюти опуститься до 40 гривень за долар.

Банкноти гривні, скріншот з відео

"Ми вважаємо, що НБУ не поспішатиме послаблювати курс гривні настільки, як ми очікували раніше. Ми зараз прогнозуємо, що до кінця 2023 року офіційний курс долара зросте приблизно до 40 грн, хоча раніше очікували курсу 45 грн", - наголошується в прогнозі організації .

Валюта. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації

Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни

30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця

Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку

Показати ще

Експерти наголошують, що якщо на початку повномасштабної війни ВВП України різко обвалився, то зараз економіка починає поступово оживати, а сприяє цьому покращення ситуації безпеки та відновлення логістики. Економіка надалі буде вразливою, але життєздатною.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, долар просів у ціні на чорному ринку: якою буде ситуація з валютою на початок грудня.

Також наш портал інформував, купувати чи продавати валюту: долар втрачає позицію, а гривня повертає довіру.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям розповіли, коли НБУ благатиме людей купити долар: діліть на 40 .