Ціни на продукти в перспективі можуть ще більше подорожчати, причини цього - російська федерація, яка знищила енергетичну інфраструктуру, щоб змусити українців відступити.

Українці незламні та готові на все аби перемогти в цій війні. Однак треба знати, що продукти можуть значно здорожчати. Так відомо, що перехід на генератори призведе до подорожчання лише енергоносіїв вчетверо. Про це йдеться у повідомленні Всеукраїнської аграрної ради.

Генератори. Фото: Youtube

Дизпаливо на сьогодні коштує близько 50 гривень за літр, а на виробництво одного кіловату електрики йде півлітра палива, тобто 25 гривень.

У першу чергу можуть подорожчати овочі, оскільки овочесховища потребують постійного підключення до джерела електроенергії.

Популярні новини зараз

Валерій Залужний показав свого справжнього друга: "Гідно пройшли наші військові шляхи"

Як отримати від 2 до 3 тисяч гривень допомоги? Українцям сказали, хто у списку, перевірте і ви

Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували

Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду

Показати ще

Не залишаться осторонь і молочні продукти, експерти зазначають, що перехід на генератори призведе не лише до зростання вартості молочної продукції, а й скоротить обсяги виробництва, зменшить заробітні плати працівників підприємств, також зменшиться поголів'я корів через відсутність збуту молока тощо.

Ціни на молоко. Фото: скрін youtube

Птахопідприємства також зазначили про дестабілізацію роботи через відключення електрики. Це призведе до збільшення собівартості виробництва, втрати продуктивності та порушення технологічних процесів.

Підприємства постачають генераторами інкубатори, оскільки відключення електроенергії призводить до значних виробничих втрат закладених на інкубацію яєць та недоотримання молодняку.

Нагадаємо, ми писали, що не почаюємо: кава, чай та мінералка — як змінилися цінники за місяць

Як повідомляв "Знай.ua" яйця можуть здешевіти тільки після лютого наступного року — експерт

Також "Знай.ua" інформував, простий спосіб швидко виростити зелену цибулю на підвіконні: секрети, які прискорюють ріст і покращують смак.