Прийшла осінь, а значить, що на найближчі півроку з гарною погодою можна покінчити. Спочатку дощі, сльота, потім морози зі снігопадом, і лише потім знову тепло. Водіям дали поради, як убезпечити ситуацію на дорозі цієї пори року.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Всі ці поради стануть у нагоді водіям, які керують транспортним засобом восени року. Насамперед потрібно значно збільшити дистанцію, тому що навіть невеликі опади можуть зробити дорогу сильно слизькою. Відповідно, гальмувати автомобіль буде довше.

Автомобіль. Фото: скрін youtube

Триматися варто правого краю дороги, адже часто бувають такі ситуації, що водії за умов поганої видимості зміщуються на середину дороги.

Популярні новини зараз

"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати

Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги

Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати

Показати ще

Якщо ваш транспортний засіб їхатиме ближче до краю проїжджої частини, тоді ризик зіткнення з іншим автомобілем практично зводиться нанівець.

Також, не можна забувати про обігрів скла. Потрібно уважно стежити, щоб на лобовому склі не збиралася зайва волога. До речі, швидкість склоочисників також потрібно відрегулювати.

ДТП на трасі Київ - Чернігів, фото: Телеграм / Патрульна поліція України

Швидкість. Одна із головних причин аварій завжди. Перевищення швидкості на мокрій дорозі часто призводить до втрати контролю за транспортним засобом, тому акуратніше.

Небезпечних маневрів краще уникати будь-якої пори року, але, зокрема восени та взимку. Не намагайтеся обігнати транспортний засіб, якщо ви не впевнені у своїх можливостях. Це допоможе зберегти здоров'я або навіть життя.

Машини, скріншот: Youtube

Нагадаємо, що пенсійний фонд повідомив, за яких умов можна отримати додатковий стаж

Раніше повідомлялося, що українцям розповіли, чи готуватися до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз

Також, в Україні зміниться робота дитсадків після чергової реформи: що потрібно знати батькам та педагогам