Стало відомо, що для українських водіїв придумали новий штраф, який доведеться заплатити за серйозне порушення. Що про це відомо.

Йдеться про водіїв вантажівок, які не оплачують проїзд дорогами загального використання.

Цей законопроект під номером 6089 було затверджено комітетом з інтеграції України до Європейського Союзу. Найближчим часом його мають затвердити народні депутати Верховної Ради.

Вантажівка на дорозі, скріншот: Youtube

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков стверджував, що в Україні зареєстровано не менше півтора мільйона вантажівок, і вони щодня завдають значної шкоди дорогам. Набагато більше, ніж легкові автомобілі.

Популярні новини зараз

Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок

Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань

Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері

Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року

Показати ще

Існуюча сьогодні система податків, на жаль, цього не враховує, на відміну від Європейського Союзу, де давно запровадили цю норму.

Вантажівка, скріншот: Instagram

"Проект закону №6089 передбачає введення штрафів за рух вантажівок дорогами загального користування та їх окремими ділянками, на яких стягується плата, без наявності приладу, що забезпечує передачу інформації про використання таких доріг. Йдеться, зокрема, у цьому випадку про вантажівки вагою від 12 тонн" - йдеться у повідомленні.

Розмір штрафу пропонують зробити у розмірі приблизно 500 неоподатковуваних мінімумів, а от якщо такий випадок повториться вдруге за рік, то сума збільшиться вдвічі.

Вантажівки, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати

Раніше повідомлялося, що загальна мобілізація в Україні: які види порядку денного існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт

Також, водіям розкрили ще один прийом від правоохоронців: чому покарання за найпопулярніше "порушення" незаконне