Попри воєнний стан і відповідно складну економічну ситуацію в Україні, зарплата медикам повинна виплачуватися вчасно та у повному обсязі. Про це вкотре нагадав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Відповідна заява пролунала під час робочого візиту на Львівщину, де Віктор Ляшко, зокрема, обговорив забезпечення медиків гідною заробітною платою на рівні не менше ніж 20 000 грн для лікаря та 13 500 грн для медичної сестри. Про це йдеться на фейсбук сторінці МОЗ.

"Понад 7 місяців наші медики працюють в надважких умовах і впевнено тримають свій медичний фронт. Ми зі свого боку докладаємо максимум зусиль, аби базова заробітна плата виплачувалася в повному обсязі в кожному медичному закладі", - йдеться у повідомленні. Віктор Ляшко

Скрін, Facebook Віктор Ляшко

Варто нагадати, що ще на початку року держава запровадила пакет дофінансування для тих медичних закладів, які власним коштом не спроможні забезпечити виплату базової зарплати медикам. Наприклад, у серпні дофінансування від держави отримали понад 100 лікарень в різних куточках країни.

Популярні новини зараз

Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша

Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."

До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"

Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок

Показати ще

"Водночас механізм дофінансування є лише тимчасовим, тому кожен медзаклад має посилювати власну фінансову спроможність. Зокрема, на Львівщині 20 медичних закладів отримують дофінансування. Загалом, лікарні вже отримали дофінансування від держави на 68 млн грн", - йдеться у повідомленні МОЗ. МОЗ

Нагадаємо, про салати восени можна й не думати: цінники на огірки й помідори знову змінилися

Як повідомляв "Знай.ua", відбивним та котлетам не місце у меню: ціни на свинину ще більше спустошать гаманці українців

Також "Знай.ua" писав, восени подорожчає низка популярних товарів: чи варто запасатися продуктами вже зараз