Про це заявив Сергій Шахов під час першого виїзного засідання Тимчасової слідчої комісії парламенту з питань розслідування причин виникнення пожеж в Луганській області.

«Вважаю, що в ході розслідування перш за все необхідно дослідити та розглянути обставини, які призвели до виникнення трагедії, а саме бездіяльність, недбалість, та некоординованість дій керівництва Луганського обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Луганської ОДА – ВЦА», - сказав Шахов.

За словами нардепа, Луганщина сьогодні настільки загрузла в корупції, що розраховувати на об’єктивне розслідування, встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності без парламентського контролю просто неможливо.

Під час роботи комісії, депутати зустрілися з постраждалими від пожеж в селах Сиротине, Воронове, Смоляниново, де їм передали понад 30 письмових заяв від потерпілих. Заступником голови ТСК обрано народного депутата з Команди Шахова, Сергія Вельможного.

«Шкода, що ніхто з представників місцевої влади навіть не з'явився на цих зустрічах народних депутатів з постраждалими. Нашою командою було проведено аудит наявного вільного житла. Як виявилося, у місті Рубіжне є вільні квартири, де можна розмістити постраждалих. У Новопскові голова ОТГ Вадим Гаєв зміг відшукати вільні квартири, щоб надати погорільцям, нехай тимчасові, але гідні умови життя. Люди сьогодні живуть в підвалах», - розповів парламентар.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги"

Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені

Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Сергій Шахов також наголосив, що буде добиватися відсторонення від посад головного пожежника Луганської області та голови ВЦА Сергія Гайдая.

«Керівник Луганської ОДА наплював на людей, на Конституцію, на права громадян і на ТСК, яка приїхала в область. Він просто встав і покинув зал засідань, хоча до нього багато питань накопичилося. Ми будемо діяти як хірурги і виріжемо цей хворий чиряк», - підсумував політик.

Нагадаємо, у липні і жовтні 2020 року в Луганській області на території, підконтрольній українській владі, відбулися масштабні пожежі, під час яких загинули 11 осіб, постраждали 19, у тому числі 3 співробітники ГСЧС. Близько 600 сімей втратили свої будинки і майно.