Колишня виконуюча обов'язки глави Міністерства охорони Здоров'я Уляна Супрун на своїй офіційній сторінці в Facebook підняла вкрай болючу для суспільства тему.

Мова в новому пості екс-міністра зайшла про психологічний і фізичний насильстві над дітьми. Супрун розповіла, що часом слова травмують не менше, ніж коли батьки фізично піднімають руку на своїх дітей.

Супрун розповіла, що те, як виховують дитину в дитинстві, буде найбезпосереднішим чином впливати на її доросле життя. Якщо сімейне середовище було люблячим і безпечним, у людини є шанс вирости гармонійно розвиненою, психічно здорової особистості. Але, на жаль, так відбувається не завжди.

Супрун назвала страшну статистику. В Україні фізичне насильство над дітьми вважається прийнятним методом виховання досі. Майже 30% батьків карають дітей фізично рідко, а 10% регулярно. І набагато більш поширеним видом насильства над дітьми стає насильство моральне.

За словами Супрун, емоційне (або психологічне) насильство — це модель поведінки, яка погіршує емоційний розвиток дитини або б'є по її почуттю власної гідності.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

"Згадайте, як часто ви чули від батьків" а подивися на Оксану з паралельного класу, вона так добре вчиться, а ти лінуєшся "або"ти не будеш таке одягати, це виглядає розпусно, ось я принесла тобі кофтинку". Це щонайменше не дає простору для самовираження і культивує в почуття власної неповноцінності. Це також можна розцінювати як один з видів психологічного насильства. До психологічного насильства відносяться: погрози покинути дитину, які можуть ставати реальністю загрози заподіяти шкоду людям або речам, які важливі для дитини, а також реалізація цих загроз дитина є свідком фізичного або емоційного насильства над іншими образливі прізвиська, зневага до потреб і стримування проявів любові і підтримки."- пише Супрун.

Нагадавши, власне житло для українців стане ще більш недоступним: з 2021 року подорожчає нерухомість. В Україні подорожчає житло і вартість будівельних матеріалів

Як повідомляв портал " Знай.ua", СБУ схилила голови через загиблих на Донбасі побратимів: кращі снайпери віддфали життя за Україну. 1 грудня виповнився рік з дня загибелі двох героїв України

Також " Знай.ua " писав, росіяни знову спробували привласнити український борщ: "Сало також стане нашим". Українці висловили свій гнів з цього приводу