Відзначається, що Дніпропетровська область - лідер підключення домашніх сонячних електростанцій (СЕС) до мереж в Україні.

За словами генерального директора ДТЕК Дніпровські електромережі Андрія Терещука, щорічно кількість домашніх сонячних електростанцій в області зростає практично вдвічі:

"ДТЕК діє в інтересах України і забезпечує вільний доступ до електроінфраструктури для всіх клієнтів. З початку 2020-го ми підключили до мереж компанії вже 887 приватних СЕС. Їх сукупна потужність - понад 52,8 тисяч кВт * год".

Всього по Україні за шість місяців 2020 р домогосподарства встановили понад 25 тисяч СЕС загальною потужністю 658 МВт. Крім Дніпропетровської області, в ТОП – 5 лідерів за кількістю сонячних електростанцій також потрапили Тернопільська – 2200, Київська-2082, Івано – Франківська – 1900 і Закарпатська області-1600.

Як підключити домашню сонячну електростанцію і заробляти на зеленому тарифі, – можна дізнатися на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі.

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Довідковий. Домогосподарства, які заробляють на продажу електрики зі свох домашніх СЕС, називають просьюмери. Вони виробляють екологічно чисту електроенергію і забезпечують не тільки власні потреби, а й продають залишок в мережу.