У Миколаєві ветерани війни на Донбасі змусили стати на коліна водія маршрутки, який не захотів везти ветерана АТО Олександра Беспалова, як пільговика, вигнав його з салону, а потім ударив.

Про це повідомив ветеран АТО Олександр Погребиський на своїй Facebook-сторінці. За його словами, з водієм було проведено виховну бесіду, після якої маршрутник вибачився і встав на коліна.

Погребиський уточнив, що Беспалов є інвалідом першої групи, оскільки не має ока і частини черепа, які втратив на війні.

Наголошується, що Укртрансбезпека склала 2 протоколи на маршрутку, а на водія написали заяву в поліцію.

"Не можна зневажливо ставитися до учасників війни з РФ, скільки проведено виховної роботи з водіями маршруток, скільки вибачилися? Не один десяток. Думаю, ця робота буде продовжуватися, поки ці люди не отримають чіткого розуміння поваги до прав учасників війни!", – заявив ветеран АТО.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, під Львовом ветеран АТО одягнув форму і поліз у петлю, все пояснила передсмертна записка.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Львові ветеранів АТО нахабно викинули з маршруток, гримить скандал.

Також портал Знай.uа писав, ветерани помстилися дніпровському водієві, який нахамив захиснику України.